İnovasyon

İnovasyon demek gelecek demek. Hedefimiz yeni ürünler sunmak, var olan ürünleri geliştirmek, ürün yelpazemizi büyütmek ve müşterinin daha çok yararına olacak servisler sunmak. Bu bağlamda yeni çözümler sunmak için yaratıcılığa ve yeni fikirlere ilham olan ortamlar oluşturuyoruz.

Müşterilerimiz

Müşterilerimiz şirket eylem planlarımızın merkezindedir. Onların memnuniyeti ve başarısı bizim başarımızın temellerini oluşturmaktadır. Ürün geliştirmeden hizmete her alanda müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine yakın olmak ve onların ihtiyaçlarını tümü ile karşılayabilmek bizim amacımızdır.

Çalışanlarımız

Çalışanlarımız bizim kilit kaynaklarımızdır. Bu sebeple bunu başarımız için önemli bir faktör olarak görüyoruz; bu da çalışanlarımızın net ve gelecek odaklı hedefler vasıtasıyla kapsamlı bir şekilde bilgilendirilmesini, motive edilmesini ve yeteneklerinin en iyisi için nitelikli olmasını gerektiriyor.

Kalite

Ekin Elektrik için kalite yüksek fonksiyonlu ürünlerden ve optimize süreçlerden daha fazlasıdır. Bu noktada, yüksek kalite gereklilikleri kullanılan metaryellerin seçimi, parçaların satın alımı ile başlayıp satış sonrası destek ile devam eder.

Ekin Elektrik Olarak
Bizim

Hedefimiz

Kalitede,
Yüksek performansda,
Müşteri memnuniyetinde,
Satış sonrası teknik destekte,
Yüksek teknolojide,
Stabil çalışan yüksek hassasiyette elektronik kartlar üretiminde
Lider olmaktır.

hakkımızda

EKİN ELEKTRİK, şirket yapısı itibariyle sürekli olarak teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek ürün çeşitlerini, dinamik ve tecrübeli AR-GE mühendisleriyle yenilemekte ve geliştirmektedir. Elektronik kart tasarımı ve müşteriye özel tasarımlar da gerçekleştiren EKİN ELEKTRİK olarak gayemiz, sanayinin zorlu çalışma koşularında yüksek performansı, devamlılığı ve kaliteyi sanayicilerimize daha ucuza sağlamaktır.

Kuruldu

ülke

şehir